Svinības un pasākumi nojumē

Mūsu ērti aprīkotajā nojumē ir iespējams uzņemt un organizēt nelielas svinības. Piemēram, dzimšanas dienas ballīti. Mums ir galdi un trauki cienastam, krēsli, kur piesēst, ugunskura pavards ar trijkāji lielajam zupas katlam un plašumi, kur izskrieties. Bērniem pieejamas arī dažādas āra aktivitātes – dažādas šūpoles, kāpjamtrepes, slidkalniņi, batuts ar tīklu un nobrauciena trose.

Nojumē var organizēt arī seminārus vai apmācības, jo ir pieejams jaudīgs projektors ar ekrānu, kā arī apskaņošanas sistēma, lai no jūsu telefona vai datora atskaņotu iemīļotās dziesmas.

Nojumē un arī teritorijā ap to ierīkots omulīgs apgaismojums, līdz ar to svinības var norisināties arī tumšā laikā. Siltajā sezonā nojumē ir pieejama izlietne ar ūdeni, netālu no nojumes ir āra labierīcības ar ūdenskrānu roku mazgāšanai. Vēsākiem gadalaikiem nojumē pieejams gāzes sildītājs.

Nojumes un teritorijā pieejamo ērtību nomas maksa – 25 EUR/stundā (t.sk. PVN).

Par papildu samaksu viesošanos nojumē var papildināt gan ar disku golfa spēli, gan arī ar blakus esošās pirtiņas apmeklējumu, kurā vienlaicīgi var uzturēties kādi seši līdz astoņi pērties gribētāji.

! Lūgums ņemt vērā – pārmērīga alkohola lietošana un skaļa mūzika Lūšu Dravas teritorijā nav atļauta !

Zvaniet pa tālruni +37126353518, ziņojiet WhatsApp, rakstiet Facebook vidē, sūtiet e-pastu vai izmantojiet saziņas formu.