LAIPNI LŪGTI LŪŠU DRAVĀ!

Lielvārdes pagasta “Stropēnos” biškopības arods tiek piekopts vairākās paaudzēs jau gandrīz 50 gadus. Lūšu ģimene rūpējas par savu pusotra miljona bišu ganāmpulku un no ievāktā medus veido dažādus neierastus produktus un maisījumus. 

Lūšu Dravas bites, naski strādājot, ik vasaru sarūpē gan varen gardu dažādu ziedu medu, gan ziedputekšņus, gan arī vienus no pasaulē bagātīgākajiem dabas vitamīnu produktiem – bišu maizi. 

Mēs esam radījuši un klienti par labiem atzinuši arī dažādus bišu produktu “jaukumus” – medus ar dažādām ogām, ar cidonijām, ar citronu, medus ar riekstiem, bišu maize medū, propoliss medū. Vēl garšīgāk un vēl veselīgāk!

Mūsu produkti tiek iegādāti ne tikai veikalos vai tirdziņos, bet bieži vien nonāk arī dāvanu maisiņos, jo piedāvājam individuāla dizaina etiķešu izveidi un noformēšanu katra klienta īpašajai vajadzībai – kāzām, svinībām, korporatīvajam pasākumam.

Tagad jums atliek vien iepazīt Lūšu Dravas produktu klāstu, ielikt groziņā tīkamākos gardumus un aizpildīt pasūtījuma formu! Veseli ēduši!

Kopš 2019. gada Lūšu Drava sākusi uzņemt arī ciemiņus, stāstot par biškopības tēmu, piedāvājot daudzveidīgo produktu degustāciju un iznomājot teritoriju un nojumi dažādiem pasākumiem un svinībām.