Jau 50 gadus

Lielvārdes pagastā Lūšu dzimtas dravā sparīgi dūc bites. No ievāktā medus te top dažādi neierasti un veselīgi gardumi. Un Lūšu ģimenes saimniecība labprāt uzņem arī  ciemiņus! Iepazīsimies?

MEDUS DAŽĀDĀS GARŠĀS

Bites ik vasaru sarūpē burvīgu dažādu ziedu medu, ziedputekšņus un bagātīgo dabas vitamīnu produktu – bišu maizi. Mēs esam radījuši dažādus gardumus – medus ar mandelēm, citroniem, upenēm, cidonijām, zemenēm, šokolādi, riekstiem un citām variācijām. Vēl garšīgāk un vēl veselīgāk! 

BIŠU RUNAS

Ielūkojieties Lūšu Dravas bišu runās jeb bloga sadaļā, kurā stāstam gan, kā mums klājas, gan arī par medus un biškopības produktu vērtīgajām īpašībām.

"Lūšu Taka" atkal gaida disku golfa spēlētājus!

Lieliskas ziņas! Pēc "Stropēnu" simtgadīgā meža izstrādes esam paveikuši lielu darbu, lai atkal varētu  spēlētājiem piedāvāt 9 disku golfa celiņus! Vairāk lasi šeit!

Ko nozīmē uzraksts "Roku darbs" uz mūsu etiķetēm?

Uzraksts "Roku darbs" uz mūsu etiķetēm lepni gozējas jau kopš 2011. gada, kad tirdzniecībā nonāca pirmās medus gardumu burciņas no "Lūšu Dravas". Bet, ko tad šis uzraksts īsti nozīmē?

Saldā simfonija jeb krēmveida medus ne tikai brokastīs!

No pikanta līdz saldam – krēmveida medus spēj visu! Krēmveida medus ir ne tikai brokastu superzvaigzne, bet arī kulinārijas hameleons. Marinādes, deserti, ikdienas ēdieni, kokteiļi – šī produkta meistarībai nav robežu. Jūsu virtuves jaunais slepenais ierocis? Jūs uzminējāt – krēmveida medus. Lūk, dažas idejas!

Kas ir bišu maize un cik daudz to lietot uzturā?

Šajā bišu runu ierakstā pastāstīsim par to, kas ir bišu maize, kā tā rodas, kādas ir šī produkta priekšrocības un cik daudz bišu maizi lietot uzturā.

Stiprais radio stāsts par Lūšu ģimeni Lielvārdes pusē

Pirms kāda laika Lūšu Dravā viesojās Latvijas Radio 1 žurnāliste Daina Zalamane un izveidoja pusstundu garu audio stāstu raidījumam "Stiprie stāsti" par to, kā mūsu ģimene izveidojusi šo uzņēmumu, kā mēs darbojamies ar bitēm, kādus produktus ražojam un kā veicas ar tūristu uzņemšanu. Piedāvājam iespēju noklausīties šo radio sižetu.

PERSONALIZĒTAS etiķetes

Nepieciešama interesanta dāvana draugiem, kolēģiem, sadarbības partneriem? Piedāvājam personalizētus medus gardumus ar īpašu dizainu! Tu izvēlies medus garšu, mēs sagatavosim etiķešu dizainu, nodrukāsim, aplīmēsim un piegādāsim!

ESAM RADĪJUŠI PERSONALIZĒTAS ETIĶETES vairāk nekā 100 klientiem!

tūrisms

Piedalies praktiskajā medus nodarbībā vai vaska sveču darbnīcā, uzzini par Lūšu Dravas saimniecību un nodegustē mūsu medus gardumus. Iemēģini roku "Lūšu Taka" disku golfa laukumā, izstaigā lielizmēra Latvijas karti un nosvini svētkus mūsu nojumē vai izkarsējies pirtiņā!

PRAKTISKĀ MEDUS NODARBĪBA

Runāsim par biškopja arodu, apskatīsim darbarīkus, iepazīsimies ar bites dzīves ciklu, pagaršosim arī biškopības produktus. Taču galvenais uzdevums būs sajaukt savu izvēlēto medus maisījumu un iepildīt to burciņā. Viss kā īstā medus ražošanas procesā!

VAIRĀK PAR NODARBĪBU

VASKA SVEČU DARBNĪCA

Pie mums laiku var aizraujoši pavadīt arī vaska sveču liešanas darbnīcā! Kādam pūcīte, kādam vienradzis, citam lācītis vai svētku kūka. Lai arī kāda būtu sveces forma – karsta vaska smarža ir tik patīkama! Pagatavotā svecīte un gūtā pieredze, protams, paliek darinātājam par piemiņu!

VAIRĀK PAR DARBNĪCU

DISKU GOLFS "LŪŠU TAKĀ"

Izmēģiniet disku golfa spēli mūsu laukumā ar 9 groziem. Celiņi nav īpaši gari, tāpēc laukums būs īpaši piemērots arī tiem, kas ar disku golfu vēl nav pazīstami. Mēs piedāvājam gan disku golfa inventāra nomu, gan arī apmācību. Izbaudiet disku lidojuma burvību un šīs spēles azartu!

VAIRĀK PAR DISKU GOLFU