Par mums

Lielvārdes novadā Lūšu dzimtas dravā bites sparīgi dūc jau vairāk nekā 40 gadus! Šeit pa tuvējiem mežiem un tālīnajām pļavām gar Daugavas krastiem saimnieko vairāk nekā pusotrs miljons ar Lūšu Dravas bitēm. Un, ticiet vai nē, par visu šo milzu ganāmpulku jau kopš 1974.gada rūpējas viena prasmīga un pieredzējusi biškope Līga Lūse. Savukārt ar gatavās produkcijas ražošanu nodarbojas biškopes dēls ar ģimeni.

Lūšu Dravas bites, naski strādājot, ik vasaru sarūpē gan varen gardu dažādu ziedu medu, gan ziedputekšņus, gan arī vienus no pasaulē bagātīgākajiem dabas vitamīnu produktiem – bišu maizi. Mēs esam radījuši un klienti par labiem atzinuši arī dažādus bišu produktu “jaukumus” - medus ar dažādām ogām un citronu, medus ar riekstiem, bišu maize medū, propoliss medū. Vēl garšīgāk un vēl veselīgāk!

Tagad jums atliek vien iepazīt Lūšu Dravas produktu klāstu, ielikt groziņā tīkamākos gardumus un aizpildīt pasūtījuma formu! Veseli ēduši! Un noteikti atceries pievienoties mūsu sekotāju pulkam sociālajos tīklos: Draugiem.lv / Facebook / un Twitter.

[SIA "Lūšu Drava" / Reģ. Nr. 40103655483 / PVN reģ. Nr. LV40103655483 / Zvaigžņu iela 48, Lielvārde, Lielvārdes novads]